Вверх

«Укрводшлях» почав закривати навігацію на Дніпрі

15 листопада 2019, 10:05

Київський судноплавний шлюз на Дніпрі з 15 листопада закритий для судноплавства для проведення міжнавігаційного ремонту. Про це йдеться в наказі в.о. начальника Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях» Сергія Халецького.

«На виконання наказу Державної служби морського та річкового транспорту від №88 від 5 березня 2019 року наказую: 1) припинити шлюзування на ВП «Київський судноплавний шлюз»; 2) приступити до міжнавігаційного ремонту згідно вимог п.9.6. Правил пропуску суден через судноплавні шлюзи України та складеного графіку робіт», — ідеться у документі.

Як повідомила раніше заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Олександра Клітіна, за підсумками засідання Робочої групи 5 листопада в Морській адміністрації прийнято рішення продовжити до 1 січня 2020 року навігацію на Запорізькому і Каховському шлюзах. Що стосується інших, то Канівський шлюз закритий з 30 вересня, Київський, Кременчуцький і Дніпродзержинський будуть закриті за графіком.

Читайте також Навігацію на Дніпрі продовжили, але не всім

У березні Морська адміністрація визначила орієнтовні дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах Дніпра в 2019 році. Згідно з цими планами, навігація на Каховському шлюзі буде здійснюватися з 6 березня по 5 грудня, Запорізькому РГС — з 6 березня по 4 грудня, Кременчуцькому шлюзі — з 12 березня по 21 листопада, Дніпродзержинському — з 19 березня по 21 листопада, Канівському — з 26 березня по 30 вересня і Київському шлюзі — з 2 квітня по 15 листопада.

Навігація на Дніпрі в 2018 році відкрилася наприкінці березня і завершився 15 листопада на Київському шлюзі, 20 грудня — на Канівському шлюзі, 25 грудня — на Кременчуцькому шлюзі, 28 грудня — на Дніпродзержинському шлюзі, 5 січня 2019 року — на Запорізькому РГС і 8 січня — на Каховському шлюзі.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати