Вверх

УЗ оголосила конкурс на посаду голови правління

12 лютого 2020, 10:59

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» розпочала процес конкурсного відбору на посаду голови правління товариства.

Як повідомила прес-служба «Укрзалізниці», для допомоги у виконанні цього завдання наглядова рада залучила міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden. Зазначається, що переможець конкурсу буде обраний за такими критеріями, як високий рівень компетенції і здатність керувати компанією в процесі її реформування.

В «Укрзалізниці» очікують, що позиція голови правління зацікавить кандидатів як з України, так і з інших країн. «Закликаємо кваліфікованих кандидатів подаватися на конкурс і обіцяємо чесні й рівні умови для всіх учасників», — зазначили в компанії.

З питань участі в конкурсі та за більш детальною інформацією прес-служба «Укрзалізниці» рекомендує звертатися безпосередньо до компанії Boyden.

Кабінет міністрів 5 лютого схвалив розпорядження про тимчасове покладення виконання обов'язків голови правління АТ «Укрзалізниця» на Желька Марчек, який з 2016 року перебував у складі наглядової ради компанії.

29 січня Кабмін погодив звільнення голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, який обіймав цю посаду з 10 січня 2019 року, а до цього з серпня 2017 року виконував обов'язки голови правління компанії.

Кравцов 30 грудня 2019 року повідомив про те, що подав на розгляд наглядової ради АТ «Укрзалізниця» заяву про дострокове припинення контракту у зв'язку з переходом на роботу в публічному державному секторі.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук ще в листопаді 2019 року анонсував кадрові зміни в АТ «Укрзалізниця» через корупцію в компанії. За звільнення Кравцова також виступав міністр інфраструктури Владислав Криклій, який відзначав, що очолювати компанію повинен керівник із досвідом кризового менеджменту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати