Вверх

УЗ здобула перший власний зерновий термінал

20 серпня 2019, 09:40

УЗ здобула перший власний зерновий термінал

Компанія реалізує пілотний проект з експорту зерна. Фото: Andrey Ryazantsev, Facebook

АТ «Укрзалізниця» збудувало власними силами перший зерновий термінал потужністю одноразового зберігання 15 тис. тонн. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев.

«В рамках візиту до Одеси на нараду з питань перевезень зернових, роботи з керівним складом Одеської залізниці та підготовки до пілотного проекту з експорту зерна, відвідали зерновий термінал АТ «Укрзалізниця». Це перший зерновий термінал компанії», ― написав Рязанцев у Facebook у суботу.

 «Вивантаження і завантаження може здійснюватися у залізничні вагони або автотранспорт, може здійснюватися стафірування контейнерів. Комплекс обладнаний сучасною лабораторією, яка дозволяє визначати якісні характеристики продукції», ― зазначив топ-менеджер.

Згідно з опублікованими фото- і відеоматеріалами, у складі терміналу 12 силосів, комплекс обладнаний стаціонарним перекидачем автотранспорту.

Раніше Рязанцев повідомив, що «Укрзалізниця» має намір запропонувати трейдингові й експедиторські послуги зерновим компаніям в 2020 році. При цьому пілотний проект з експорту зерна планується реалізувати в 2019 році.

У липні 2019 року Асоціація фермерів і приватних землевласників України запропонувала «Укрзалізниці» стати трейдером і експедитором зернових вантажів українських фермерів.

У червні 2019 року «Укрзалізниця» заявила про намір почати експорт зерна як юридична особа. «Ми зараз прораховуємо можливість участі «Укрзалізниці» у закупівлі вантажу і перевезення його на експорт. Таким чином, дрібні підприємства будуть забезпечені доступом до експортних потужностей», ― зазначав Рязанцев.

За оцінками Української зернової асоціації, намір «Укрзалізниці» зайнятися експортом зерна став відповідною реакцією на вимогу бізнесу прискорити допуск приватних операторів тягового складу на залізницю.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати