Вверх

УЗ обмежить відправку зерна на три термінали в порту «Чорноморськ»

10 січня 2019, 17:28

АТ «Укрзалізниця» ввело конвенції, які обмежують відправку вантажних вагонів-зерновозів на адресу трьох вантажоодержувачів в морському порту «Чорноморськ» на зернові та зернобобові вантажі. Про це свідчать дані онлайн-платформи zernovoz.in.ua.

Згідно з повідомленням, з 11 січня будуть обмежені відправки вантажів на адресу ТОВ «Трансбалктермінал», ТОВ «Кернел-Трейд» й «Інерко Трейд С.А.».

Операційний директор «Укрзалізниці» В'ячеслав Єрьомін заявив напередодні, що в першій декаді січня 2019 року вантажовідправники зменшили обсяги середньодобового навантаження зернових в залізничні вагони на 11% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 1441 вагонів. «Через такі дії вантажовідправників, які ігнорують роботу в свята і вихідні, може скластися ситуація, коли «Укрзалізниця» об'єктивно не матиме достатньо ресурсів для задоволення раптового сплеску замовлень вагонів-зерновозів, що, відповідно, призведе до нарікань на адресу перевізника. Ми заздалегідь відкидаємо подібні звинувачення і закликаємо всіх учасників ринку забезпечити цілодобову і щоденну вантажну роботу», - зазначив він.

Раніше в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов прогнозував, що компанія недоотримає близько 500 млн грн доходів на рік через неритмічні відвантаження аграріями зернових, зокрема в святкові і вихідні дні. Тому напередодні тривалих зимових свят керівник «Укрзалізниці» закликав представників аграрного бізнесу здійснювати відвантаження зернових рівномірно протягом тижня, включаючи суботу і неділю.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати