Вверх

УЗ розширить до 138 перелік маршрутних зернових станцій

06 серпня 2019, 16:37

УЗ розширить до 138 перелік маршрутних зернових станцій

Маршрутні станції будуть розподілені на три групи за потужністю і швидкістю відвантаження. Фото: cfts.org.ua

АТ «Укрзалізниця» розширить кількість маршрутних зернових станцій до 138 одиниць - крім існуючих 81, перелік збільшиться на 57 станцій, узгоджених вантажовідправниками з регіональними філіями акціонерного товариства. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Як повідомляється, всі маршрутні станції будуть розподілені на три групи за потужністю і швидкістю відвантаження. Наприклад, станції першої групи зможуть формувати маршрут протягом 2 діб; станції другої групи повинні формувати маршрутну відправку протягом 2-3 діб; станції третьої групи розташовані на ділянках з меншою ваговою нормою поїзда, аніж передбаченна на основних магістральних лініях.

Залежно від групи маршрутні станції будуть обмежені в можливості планування відвантаження. Так, перша група станцій має можливість планувати 15 маршрутів щомісяця. Друга і третя групи будуть обмежені 10 маршрутами щомісяця. Мінімальна норма вагонів для маршрутної відправки - 44 вагона.

Щодня буде формуватися не менше 15 маршрутів з власного вагонного парку АТ «Укрзалізниця». З них до 10 - для графікових відправлень. Ще п'ять будуть продаватися на Prozorro.Продажі. Час від оголошення торгів до дати навантаження скорочується до 7 днів. Керівництво «Укрзалізниці» переконане, що відповідальність за невиконання має бути двостороння.

Зазначається також, що список маршрутних станцій може бути доповнений і надалі. Для цього в «Укрзалізниці» буде створено постійно діючу робочу групу з розгляду звернень аграріїв і змін у списку маршрутних станцій.

Протягом останніх двох місяців «Укрзалізниця» завершила пілотний проект графікових відправкок зернових вантажів. Швидкість таких перевезень збільшена удвічі порівняно з нормативом для маршрутних відправок (320 км на добу) - до 600-700 км на добу. Вантажоперевезення відбуватимуться за принципом пасажирського руху: чітка дата і час виїзду і прибуття з пункту А в пункт Б. «Укрзалізниця» буде фіксувати попередні заявки на такі перевезення за 12 місяців до їх запланованої дати. Вартість графікової відправки розраховується відповідно до чинного Збірника тарифів, як перевезення вантажів з узгодженим скороченим терміном доставки.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати