Вверх

УЗ вводить заборону на вантажоперевезення Південно-Західною залізницею

10 вересня 2019, 17:10

АТ «Укрзалізниця» вводить обмеження вантажоперевезень Південно-Західною залізницею для всіх відправників і одержувачів для всіх видів вантажів. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається у відповідному розділі сайту компанії, обмеження вводиться згідно телеграмі ЦЦО/47 від 9 вересня 2019 року і буде діяти до 14 вересня 2019 року.

Крім того, з 11 вересня вводиться конвенція на контейнерні та контрейлерні перевезення всіх одержувачів до Литви. Діяти вона буде до скасування.

«Укрзалізниця» змушена вести тимчасову конвенцію щодо відправки вантажів призначенням на станції регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Неефективне планування і використання ресурсів менеджментом зазначеної регіональної філії призвело до накопичення вагонів на вузлових станціях залізниці і збоїв у її роботі», — повідомили в компанії.

У компанії додали, що нині перед керівником філії «Південно-Західна залізниця» поставлене завдання в найкоротші терміни забезпечити вивантаження покинутих вагонів і відправити їх до місць завантаження.

«Зазначена регіональна філія має для цього достатньо локомотивів і запас паливно-мастильних матеріалів. А головне — всі важелі впливу для вирішення та недопущення подібних ситуацій», — вказали у компанії.

Минулого тижня голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов анонсував введення нового порядку організації вантажоперевезень. Зокрема, голова товариства повідомив, що компанія буде вживати запобіжних заходів, щоб клієнти не використовували вагони як склади на колесах. «Ми введемо послугу із перенесення наступної вантажний операції для тих, хто не вкладається в нормативні терміни. Спочатку для вагонного парку «Укрзалізниці», а потім і приватного парку. Ми закликаємо до відповідального та ефективного використання вантажних ресурсів. Через скупчення зерновозів будемо автоматично вводити конвенції», — зазначав Кравцов.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати