Вверх

В Ізмаїльському порту завершено експлуатаційне днопоглиблення

11 лютого 2019, 18:48

В Ізмаїльському морському порту на початку лютого 2018 року завершено роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Обсяг виконаних робіт склав 185,5 тис. кубометрів. Це найбільший проект з експлуатаційного днопоглиблення в Ізмаїльському порту, реалізований за останні одинадцять років. Проведене днопоглиблення дозволяє приймати і обробляти біля причалів всі судна, які проходять через глибоководний судновий хід Дунай — Чорне море.

Роботи виконувалися із залученням румунської компанії SC Complex Delta Srl (КП ТОВ «Комплекс дельта»). «Вперше до процесу днопоглиблення в українському порту на Дунаї була залучена іноземна компанія, яка стала переможцем відкритих конкурсних торгів, економія за якими склала 12% від очікуваної вартості або 3,8 млн грн. АМПУ і надалі залишається відкритою для співпраці з вітчизняними та міжнародними днопоглиблювальними компаніями і запрошує до участі в наших майбутніх тендерах», — зазначив в.о. голови АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Реалізація проекту значно поліпшила можливості по прийому і обробки суден ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт», а також приватного портового оператора «Вілле форте Україна», який розвиває в порту термінал з перевалки скрапленого газу.

Експлуатаційне днопоглиблення в Ізмаїльському порту стартувало у вересні 2018 року. Проведення робіт було розділено на чотири ділянки.

У 2019 році АМПУ планує експлуатаційне днопоглиблення в Маріупольському, Бердянському, Ізмаїльському, Миколаївському, Одеському, Херсонському та Чорноморському морських портах, а також на глибоководному судновому ході Дунай — Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському, Дністровсько-Лиманському і Херсонському морському каналах. Триває реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення в Чорноморському і «Южному» морських портах.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати