Вверх

У Херсоні послугами річкового транспорту скористалися понад 194 тис. осіб у 2019 році

04 листопада 2019, 12:54

У Херсоні в сезоні річкової навігації 2019 року послугами річкового транспорту скористалися понад 194 тис. осіб. Про це свідчать дані управління дорожньої, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Херсона.

Зокрема, перевезено 164 608 пасажирів пільгових категорій (міському бюджету це коштувало 4,9 млн грн), 24 799 пасажирів — за вартістю проїзду 15 грн (половину вартості компенсувало підприємство) і 4998 пасажирів — по 30 грн (повна вартість).

На початок навігації (2 квітня) перевезення виконували три пасажирські теплоходи. Після докового ремонту на лінії вийшли ще два судна. Теплоходи курсували за 17 напрямками.

Всього на заходи щодо підготовки та здійснення навігації в нинішньому році з міського бюджету спрямовано 2,3 млн грн. «Основними статтями витрат на підготовку і здійснення навігації були бербоут-чартер (оренда теплоходів), послуги стоянки, доковий поточний ремонт теплоходів «Арарат» і «Домбай», ремонт двигунів, придбання паливно-мастильних матеріалів», — сказано у повідомленні.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати