Вверх

Херсонський порт фіксує збільшення числа заходів великих суден

11 жовтня 2019, 11:52

Херсонський морський порт у січні-вересні 2019 року збільшив кількість оброблених суден порівняно з аналогічним періодом минулого року на 15,7% ― до 591 судна. Про це повідомив начальник Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України» Володимир Гаращенко.

«Останнім часом значно збільшилася інтенсивність суднозаходів великогабаритних суден під навантаження насіння сої та висівок на експорт», ― уточнив він.

Як повідомила прес-служба філії, вантажообіг порту зріс на 24%, або на 507 тис. тонн ― до 2,615 млн тонн. «Ситуація складається непогано. За підсумками дев'яти місяців чільну позицію в загальному обсязі перевалки займає агропродукція (пшениця, насіння сої, кукурудза, ячмінь, шрот кормовий, висівки пшеничні), а також аміачна селітра, листова сталь і дизельне паливо», ― повідомив Гаращенко.

Згідно з повідомленням, загальний показник виконання портовими операторами плану вантажоперевалки склав близько 80%.

Херсонський морський порт розташований на правому березі Дніпра, в 15 кілометрах від гирла річки. Кількість вантажних причалів — дев'ять, довжина вантажного причального фронту — 1,317 кілометра. У порту працюють ДП «Херсонський морський торговельний порт», ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Херсонес», ХПГП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами», Херсонський державний завод «Палада» та інші портові оператори.

Херсонський морський порт у 2018 році скоротив вантажообіг порівняно з 2017 роком на 8% — до 3,074 млн тонн. Питома вага порту у вантажообігу морських портів України склала 2,3% проти 2,5% в 2017 році.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати