Вверх

У Маріупольському порту збудують критий склад металопродукції

21 січня 2020, 12:43

У Маріупольському порту збудують критий склад металопродукції

У порту з’явилася необхідність організувати крите зберігання гарячекатаного листового прокату. Фото: marport.net

У Маріупольському морському порту на території вантажного району №3 планується будівництво критого складу металопродукції загальною площею 5 тис. квадратних метрів. Про це повідомила прес-служба ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП).

«Розпочато проектування критого складу металопродукції. Проектним роботам передувала оцінка номенклатури вантажів, обсягів одноразового зберігання, можливих способів складування для максимально ефективного використання складських площ. Наявні склади забезпечують потребу в критому зберіганні сталі холоднокатаної й оцинкованої в рулонах і пачках. З’явилася необхідність організувати крите зберігання сталі листової гарячекатаної поштучно в обсягах перевалки 25-30 тис. тонн на місяць», — зазначила прес-служба.

Згідно з повідомленням, для забезпечення повного циклу послуг на складі буде передбачена можливість установки мостових кранів. Крім того, до об'єкту планується підвести залізничну гілку і дорогу для автомобільного та технологічного транспорту.

ДП «ММТП» оперує причалами №1-18 Маріупольського морського порту. Держстивідор у 2019 році збільшив вантажообіг порівняно з 2018 роком на 8,8%, або на 467,3 тис. тонн — до 5,77 млн тонн.

Маріупольський морський порт розташований у північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів — 18, довжина вантажного причального фронту — 3,657 кілометра. Крім ДП «ММТП», в порту працює портовий оператор ТОВ «СТТ».

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати