Вверх

У парламенті зареєстровано законопроект про внутрішній водний транспорт

11 вересня 2019, 13:30

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №1182-1 «Про внутрішній водний транспорт».

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, законопроект передбачає повну лібералізацію ринку, збільшення обсягу річкового транспортування для комерційних товарів утрчі (до обсягів перевезення 30 млн тонн в 2025 році), створення фінансової і організаційної структури для задоволення потреб у капітальних інвестиціях й імплементацію норм ЄС до законодавства України.

Ірина Кошель, директор Команди підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури, зазначила, що законопроект був розроблений давно, успішно пройшов обговорення на різних майданчиках за участю експертів, бізнесу, міжнародних партнерів тощо. За її словами, у законопроекті враховані всі ключові побажання від бізнес-спільноти. «Парламент повинен дати старт реформам, яких чекає і бізнес, і громадяни», — зазначила Ірина Кошель.

Раніше Президент України Володимир Зеленський доручив ухвалити закон про внутрішній водний транспорт до 1 листопада 2019 року.

У лютому 2018 року Верховна Рада відхилила прийняття в першому читанні законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» №2475а (за — 216 голосів) і альтернативного законопроекту №2475а-3 (за — 159 голосів), відправивши документи на доопрацювання.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати