Вверх

Розвантаження суден із вугіллям іде за графіком — ДП «МТП «Южний»

27 вересня 2019, 16:26

Розвантаження суден із вугіллям іде за графіком — ДП «МТП «Южний»

Розвантаження панамакса Danae тривало трохи більше семи діб. Фото: port-yuzhny.com.ua

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Південний» у п'ятницю завершило розвантаження балкера Danae (прапор — Маршаллові острови), який доставив 72,6 тис. тонн колумбійського вугілля газової групи, закупленого енергохолдингом ДТЕК.

Як повідомила прес-служба держстивідора, розвантаження судна завершилася о 7 годині ранку, роботи виконувалися на причалі №7. Обробка вантажу виконана згідно з графіком, узгодженим із власником вантажу. У вагони відвантажено 15 тис. тонн вугілля.

«Підготовка до осінньо-зимового періоду в розпалі. За два місяці ми обробляємо третій балкер з енергетичним вугіллям. Робота з імпортом має свою специфіку, але колектив уже знайомий з цим вантажем. Причин для хвилювання немає. Сьогодні завершили роботи з судном Danae і продовжуємо вивантажувати панамакс Key Knight. Вагони для відправки надходять на виробничі майданчики відповідно до заявок, узгоджених із залізницею. Портовики виконають роботи вчасно і українські енергетики будуть із вугіллям», — зазначив в.о. першого заступника директора ДП «МТП «Южний» Олександр Зимовець.

Балкер Danae прибув під вивантаження третьої партії колумбійського вугілля 19 вересня. Таким чином, вивантаження тривало трохи більше семи діб.

Всього ДТЕК законтрактував п'ять балкерів із колумбійським вугіллям. Перша партія була доставлена до морського порту «Південний» у серпні, друга, третя і четверта — у вересні, п'ята очікується у жовтні. Перевалку вугілля здійснювали держстивідор «Южний» і група терміналів ТІС.

Як повідомив раніше представник порту «Південний», у гавані формуються передумови скупчення великотоннажних суден, зокрема, з імпортним вугіллям. За його словами, це пояснюється низькою інтенсивністю розвантаження суден.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати