Вверх

«Часи змінюються, і ми змінюємося разом з ними»

Олександр Глущенко, Директор видавництва "Порти України"
07 лютого 2020

Нова реальність, нові вимоги, нові люди, нові рішення. «Порти України» відкривають новий аналітичний розділ із використанням цифрових технологій.

Підводячи підсумки Національного морського рейтингу, в церемонії нагородження переможців якого ми пропонуємо вам взяти участь, ми звернули увагу на факт — уперше в історії морської галузі України налічується 35 портових оператора з обсягом обробки вантажів понад один мільйон тонн. Вони взяли на себе основну частину морського вантажообігу України. Це показник позитивних змін в економіці в цілому, і в галузі зокрема. Логістика — ключова складова у світовій торгівлі.

Сучасна логістика неможлива без обробки великих масивів інформації. Сьогодні всі потребують надійних, швидких, автоматизованих, наочних, технологічних інструментів, які допомагають приймати правильні рішення при вирішенні логістичних завдань. Цей висновок після численних зустрічей із нашими читачами, експертами, практиками галузі підштовхнув до ідеї створення нового розділу і нового напрямку в нашій роботі.

У розділі Port Data Report на нашому сайті ми будемо публікувати ексклюзивну інформацію, яка, як сподіваємося, допоможе багатьом з вас скоротити час на пошуки її в різних джерелах, порівняння різних даних і приведення їх до спільного знаменника, на аналіз отриманих результатів. За вас цю роботу зроблять цифрові технології, частка яких у нашій спільній роботі буде тільки збільшуватися. Ми обробили величезні масиви цифрових баз даних, щоб у реальному режимі показувати вам ситуацію в морських і річкових портах України у вигляді зрозумілих звітів, які будуть оновлюватися по мірі відновлення джерел даних.

Ми упевнені, що робота з цією інформацією буде зручна як в електронному вигляді на будь-якому ґаджеті, так і при завантаженні в формати pdf, excel, csv.

У режимі тестової експлуатації і в міру додавання нових спеціалізованих звітів ця інформація буде доступною всім читачам, після чого платний доступ до неї буде можливий для наших передплатників, які уже переконалися в тому, що якісна інформація — це необхідний в роботі інструмент.

Пропонуємо вам включатися в процес створення і обробки цієї інформації: повідомляйте нам, які дані важливі для вашого бізнесу? На що нам слід звернути увагу і як поліпшити цей сервіс?

Попереду багато роботи і якісних змін.

Мнение автора колонки может не совпадать с мнением редакции сайта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.
Все мнения автора

Коментарі


Коментувати