Вверх

Все буде Україна!

Шота Хаджишвілі, засновник і співвласник Risoil S.A.
06 лютого 2020

Судова система і відсутність справедливості є причиною убогості і безвиході. Якщо влада реально не змінить «судочинство» — жоден божевільний до країни не прийде і нічого не принесе.

Керівник групи Risoil Шота Хаджишвілі на своїй сторінці у Facebook розповів про своє ставлення до ситуації навколо судової заборони на продовження дій, спрямованих на завершення концесійного конкурсу щодо ДП «Херсонський морський торговельний порт».

З моменту, як ми виграли конкурс щодо концесії порту, минуло трохи часу. Всі, і я, в тому числі, до останнього не вірили, що таке може трапитися швидко. Конкурс був реально прозорим, і на всі 100 відсотків, і реально викликав наше здивування.

А далі все, як завжди, в нашій країні... Я багато разів повторював у минулому: судова система і відсутність справедливості і є причиною убогості і безвиході. Убитих доріг, розвалених будинків, потворних будівель. Все це в головах... Весь цей злодійкуватий совок і згубить нас усіх.

Якщо влада реально не змінить «судочинство» — жоден божевільний до країни не прийде і нічого не принесе. Красти вже крадене — це все, що буде відбуватися навколо нас.

Пряники будуть з'їдені... А батоги спалені. Хліба не стане, лише видовища...

Ну і ми, відкинувши всяку туфту від злостивців, зробимо і порт, і місто навколо кращими...

Все буде Херсон. Все буде Україна!

Мнение автора колонки может не совпадать с мнением редакции сайта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.
Все мнения автора

Коментарі


Коментувати